Восьма міжнародна конференція
"Яблучний бізнес України-2018"

16-17 серпня 2018

м. Кам'янець-Подільський, 

готель "Клеопатра"

Технологічний партнер

 

Партнер бізнес-туру

 

Партнери 

 

  

 УПОА

 

Генеральний медіапартнер

 

Медіапартнер

 

 

 

 

Організатор

За підтримки

  FAO logo

 АПК-Інформ: овочі та фрукти

Європейський банк реконструкції та розвитку
в рамках ініціативи EU4BUSINESS

Продовольча та сільськогосподарська
організація ООН

 

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» оголошує старт реєстрації учасників восьмої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2018», яка цього року проходитиме у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.

За традицією, подія організовується у дводенному форматі: конференційні сесії 16 серпня у конференц-залі готелю «Клеопатра» та практичний бізнес-тур 17 серпня, учасників якого прийме один із ключових гравців на українському ринку яблук – група компаній Vitagro.

 

Яблучний сектор країни поступово відходить від геополітичних змін глобальних ринкових умов, які сколихнули його в 2014-2015 рр., розвиваючись як у внутрішньому, так і в експортному напрямках. Українські виробники продовжують витісняти польських конкурентів із вітчизняного ринку, що призвело до рекордно низьких об’ємів імпорту яблук до України у 2017 р.

 

Що стосується експорту, то за останні три роки його об’єм у натуральному вираженні виріс практично в п’ять разів, а у грошовому – більш, ніж у шість. Більш того, Україні в 2015-2017 рр. вдалось значно розширити географію поставок, включивши до списку імпортерів такі країни, як Лівія, Ірак, Індонезія, Швеція, Великобританія, ОАЕ, Хорватія, Ефіопія, Нідерланди, Саудівська Аравія, Норвегія і т.д.

 

Тим не менш, Україна досі залишається незначним гравцем на світовому ринку яблук, займаючи частку лише в 0,09% від глобального експорту цих фруктів у грошовому вираженні. Маючи чи не ідеальні умови для виробництва якісних яблук, Україна, на жаль, програє конкуренцію на світовому ринку постачальникам із країн з менш сприятливими умовами. Більш того, країни, які спочатку розглядалися чи не основними новими ринками збуту після введення ембарго в РФ, а це Середня Азія і держави Кавказького регіону, самі активно розвивають своє виробництво, поступово нарощуючи вже свій власний експортний потенціал. 

Фактично наразі Україна може або, пришвидшивши темпи розвитку і об’єднавши зусилля усіх учасників галузі, встигнути посісти гідне місце на глобальному ринку яблук, або на довгий час залишитися на його задвірках. Саме ці перспективи і пропонуємо обговорити під час дводенної конференції у рамках чотирьох ключових питань:

 

1. Які тенденції пануватимуть на ринку України і у світі в сезоні-2018/19?

 

2. Які технології слід використовувати, щоб отримати продукцію гідної якості?

 

3. Як із вирощеної сировини отримати товар, готовий до споживання кінцевими споживачами?

 

4. Як побудувати взаємовигідні відносини з різними категоріями покупців яблук?

 

 Усього в конференції приймуть участь більше 200 делегатів-професіоналів бізнесу з 8-10 країн світу – виробники яблук (більше 50%), переробні підприємства, представники гуртової та роздрібної торгівлі, постачальники ЗЗР, МТР та устаткування, а також інвестиційні і фінансові організації тощо.

 

Організаційні моменти конференції:

- виробникам яблук пропонуються спеціальні умови участі;

- пільговий реєстраційний внесок актуальний при реєстрації до 6 липня;

- додаткова знижка на участь у події другого, третього і подальших учасників від однієї компанії;

- спеціальна знижка для передплатників пакетів послуг проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти»;

- заявки на участь прийматимуться до 10 серпня включно.

 

Усі питання щодо участі у конференції можна зясувати, звернувшись до організаторів заходу:

+38 096 5836323 – Євген Кузін, [email protected]

+380 96 4337857 – Олександра Манько, [email protected]

+380 562 320595

 

Інформаційні партнери