Форум: Другие темы
19 декабря 2007, 10:24 Владимир
Владимир Статья подтверждает активность нашего участия во всех форумах о рынке земли и правильность действий правительства. Первоначально : законы и правила игры на рынке земельных ресурсов, а права частной собственности должны быть реализованы, да и бюджет надо пополнять.
19 декабря 2007, 10:25 Андрей Ярмак
Андрей Ярмак Бывшего правительства, позволю маленькую поправочку. А что придет в голову леди Ю, никто не может предугадать. Она вообще хочет продлить мораторий на год, а может и больше. Увы.
20 декабря 2007, 10:44 Владимир
Владимир На 4 месяца, но будет сильное противодействие. Бывшее правительство если бы хотело, то сделало. Результаты деятельности бывшего правительства мы еще увидим по аудиту. Думаю вопросы были не о прекращении маратория а о полетах в Париж и другие прибамбасы, а исключение маратория только для политического окружения в окружении Киева и Крыму
31 декабря 2007, 09:50 лекарь
лекарь На мою думку не тількі "Леді Ю" бажає подовжити дію мораторія на рік або й більше. На мою думку - подовження мораторію в цілому на користь розвитку сільского господарства України. (тому я не зовсім розумію ваше "Увы" :) ). Зараз власниками землі є дідусі-бабусі колишні члени колгоспів (не враховуваючі деякі площі що надані у власність фермерам, але й фермери також бульшу частину своєю земля орендують). Користувачами ж є орендатори - підприємці великі та малі. З одного боку продавцем на майбутньому ринку землі будуть неосвічені люди, які легко можуть стати жертвами обману (як у часи ваучерів та МММ-ів), з другого боку - потенційними покупцями землі можуть стати не тількі ті, хто збирається на цієї землі працювати, а й власники великих капіталів які й думки не мають про сільске господарство і для яких це тількі засоб вкласти гроші. Так хто ж на вашу думку переможе в цьому аукціоні? Фермер, з яких мало хто встиг запасти грошей на викуп землі, сільскогосподарське підприемство (навіть крупне) у якого гроші завжди в обігу (то нові комбайни треба купити то нові склади побудувати), або банкир, чи ще якийсь грошовий мішок? І як воно буде далі, скажіть будь ласка - зараз більшисть сільгоспвиробників має договори оренди на 25 та 50 років, багато хто вклав великі кошти як у покращення самої землі, так і у розвиток інфраструктури (зрошення, дороги тощо) - знимемо мораторій, зміниться власник землі - як будуть складатися відносини орендаря з новим власником, якщо ві наполягатиме на досроковому розірванні угоди. До того ж новий власник - людина небідна, в змозі підкріпити свій намір підтримкою як силових так і власних і навіть судових структур. Все це на вашу думку сприятиме розвитку сільсого господарства? Дай Боже, щоб Леді Ю "пришло в голову то, что по каким то причинам не приходит в головы сторонникам скорейшей продажи земли"
Размещение сообщений разрешено только авторизованным пользователям.